+48 501 243 867 info@objazdowy-lunapark.pl

Galeria

Extrema

Kolejka górska

Cymbergaje

Dmuchaniec słoń

Figloraj

Ławka

Round Up 2

Wipe Out

Autodrom – elektryczne samochody

Urządzenie rozrywkowe wyposażone jest w 2-wu osobowe elektryczne autka, poruszające się każde indywidualnie po metalowym torze z bandami pod dachem. Dozwolone dla osób od 6 r.ż.

Zjeżdżalnia pneumatyczna „Klaun”

Nadmuchiwana figura klauna w formie zjeżdżalni o wysokości 7m, przeznaczona dla osób od 3-12 lat.

Superr Buggy Show

Konwój aut złożony z 3-ch samochodów poruszających się po szynie na owalnym torze. Urządzenie przeznaczone dla dzieci od 3-10 lat.

Euro Bungee

Czterostanowiskowe urządzenie umożliwiające dzieciom od 4-15 lat wykonywanie w bezpieczny sposób iście cyrkowych akrobacji.

Kule wodne – Water Ball

Nadmuchiwany basen wypełniony wodą, a w nim na wodzie unoszące się kule. Dziecko wchodzi do kuli i bawi się chodząc po wodzie bez zamoczenia ubrania.

Karuzela hydrauliczna „Łabędzie”

Atrakcja wyposażona w 12 ramion z umieszczonymi na ich końcach 2-wu os. figurami Łabędzi. Karuzela wprawiana jest w ruch wokół własnej osi i jednocześnie każdy z łabędzi indywidualnie może się wznosić lub opadać przy użyciu przycisku sterowanego przez klienta. Urządzenie przeznaczone dla dużych i małych.

Karuzela „Super Trio”

Karuzela przeznaczona dla dużych i małych. Nakładanie się sił odśrodkowych sprawia, iż jazda tym urządzeniem jest lekka i przyjemna.

Karuzela „Round Up”

Urządzenie dla osób od 7 r.ż. . Jest to jedna z nielicznych karuzel, która umożliwia jazdę w pozycji stojącej. Wejdź i sprawdź jak wiruje świat.

Karuzela Parasolki

Opis w przygotowaniu.

Karuzela podłogowa

Przeznaczona dla dzieci od 3 r.ż. Ruch karuzeli odbywa się na obrotowej płycie z umieszczonymi na niej figurami samochodów i zwierząt.

Karuzela Dziecinna